Rozpocznij przygodę z gwizdkiem! Zostań sędzią piłki nożnej! Pierwsze spotkanie już 22 stycznia! Szczegóły w rozwinięciu:

Osoby zainteresowane kursem sędziego piłki nożnej prosimy o wcześniejsze zapisy do dnia 21 stycznia 2024 roku mailowo na adres ks.chrzanow@wp.pl lub telefonicznie u Wiceprzewodniczącego KS Chrzanów Jonasza Kita tel. 606 115 909. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w pierwszym spotkaniu, jednak wyrażają chęć uczestnictwa w kursie – prosimy o kontakt.

W trakcie kursu kandydaci na sędziów będą uczestniczyć w zajęciach teoretycznych, zajęciach praktycznych, rozwiązywać próbne testy oraz analizować klipy szkoleniowe. Kurs będzie zrealizowany w kilku spotkaniach w zależności od liczby kandydatów. Forma zajęć zostanie ustalona na pierwszych zajęciach, jednak pod uwagę brana jest forma hybrydowa (mieszana). Wiosną 2024 roku kandydaci przystąpią do egzaminu teoretycznego oraz kondycyjnego. Po ich pozytywnym zaliczeniu nowi arbitrzy już w rundzie wiosennej 2024 roku będą mogli wybiec na murawę.

Na kurs zapraszamy osoby, które ukończyły 16 lat. Osoby zainteresowane, które ukończą 16 lat w trakcie 2024 roku – prosimy o wcześniejszy kontakt. Należy posiadać min. średnie wykształcenie lub być w czasie nauki w szkole średniej. Osoba uczestnicząca w kursie nie może być karana. Zawodnicy czynnie uprawiający piłkę nożną również mogą uczestniczyć w kursie. Mile widziane kobiety!

 

KURS JEST BEZPŁATNY!

 

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u Wiceprzewodniczącego KS Chrzanów Jonasza Kita tel. 606 115 909 lub drogą e-mail: ks.chrzanow@wp.pl