Kolegium Sędziów Chrzanów zaprasza do udziału w kursie na sędziego piłkarskiego. Pierwsze spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2022 roku o godzinie 17.30.                    

Szczegóły w rozwinięciu.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zapisy do dnia 24 stycznia 2022 roku mailowo na adres ks.chrzanow@wp.pl lub telefonicznie u Przewodniczącego KS Chrzanów Michała Gębali tel. 500 502 042. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w pierwszym spotkaniu, jednak wyrażają chęć uczestnictwa w kursie – prosimy o kontakt.

W trakcie kursu kandydaci na sędziów będą uczestniczyć w zajęciach teoretycznych, zajęciach praktycznych, rozwiązywać próbne testy oraz analizować klipy szkoleniowe. Kurs będzie zrealizowany w kilku spotkaniach w zależności od liczby kandydatów. Forma zajęć zostanie ustalona w czasie późniejszym, jednak pod uwagę brana jest forma tradycyjna (w siedzibie PPN Chrzanów), zdalna (on-line), bądź hybrydowa (mieszana). Wiosną 2022 roku kandydaci przystąpią do egzaminu teoretycznego oraz kondycyjnego. Po ich pozytywnym zaliczeniu na nowi arbitrzy już w rundzie wiosennej 2022 roku będą mogli wybiec na murawę.

Na kurs zapraszamy osoby, które ukończyły 16 lat. Osoby zainteresowane, które ukończą 16 lat w trakcie 2022 roku – prosimy o wcześniejszy kontakt. Należy posiadać min. średnie wykształcenie lub być w czasie nauki w szkole średniej. Osoba uczestnicząca w kursie nie może być karana. Zawodnicy czynnie uprawiający piłkę nożną również mogą uczestniczyć w kursie. Mile widziane kobiety!

KURS JEST BEZPŁATNY!

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u Przewodniczącego KS Chrzanów Michała Gębali tel. 500 502 042 lub drogą e-mail: ks.chrzanow@wp.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

https://www.ppnchrzanow.com.pl/zapisy-na-kurs-sedziowski/